Skrivbord sengustavianskt

610118

SKRIVBORD, med uppsats, omkring 1800, sengustavianskt, fanerat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 107, 103x87 cm

Nycklar saknas, nyckelbussning saknas, ytskador, skadad filt, 3 lösa beslag medföljer

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skrivbord sengustavianskt

Budhistorik (12 bud)
4607717
4607652
2 800
4607649
2 400
4607646
4607642

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.