Silver

610115

SILVER, 4 dlr, 1900-talets första hälft, gräddkanna, sockerskål samt två prispokaler, de senare med gravyr, kontrollstämplar, höjd ca 7-9,5 cm, vikt ca 180 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

Silver

Silver

Budhistorik (5 bud)
4588336
500
4605794
500
4588336
450
4605793
4588336

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.