G Vegni & G Gualtierotti ''P40'' karmstolar

610111

G. VEGNI & G. GUALTIEROTTI, ''P40'' karmstolar, 6 st., Fasem, Italien, 3 sits och karmar i ljusbrunt skinn 3 i brunt skinn,ben i förkromat stålrör, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, repor

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Budhistorik (10 bud)
4602648
5 400
4605513
5 200
4602648
5 000
4604851
4 800
4602648
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.