Hjalmar Grahn

610098

HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Tallar vid jöl", signerad Hj Grahn, olja på duk lagd på pannå, ca 46x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Hjalmar Grahn

Budhistorik (10 bud)
4606285
700
4606070
650
4606284
650
4606070
600
4606282
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.