Carl Malmsten

610090

CARL MALMSTEN, "Visingsö", pall, stomme i furu, stämplad Svensk Fur, sitthöjd ca 43, 90x34 cm

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 4

Carl Malmsten

Budhistorik (24 bud)
4605197
4605298
4605197
1 700
4598980
1 600
4594352

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.