Carl Malmsten golvlampa

610087

CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, furu, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar, brännmärkt CM

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Carl Malmsten golvlampa

Budhistorik (12 bud)
4608160
1 400
4608220
1 300
4608160
4607655
4608155

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.