Carl Malmsten

610082

CARL MALMSTEN, "Visingsö", stolar, 4 st., furu, 1900-talets mitt, etikettmärkt Karl Andersson och söner, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Carl Malmsten

Budhistorik (24 bud)
4606648
3 400
4606642
3 200
4606638
4606595
2 800
4606594
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.