Stol gustaviansk 17/1800-tal

610078

STOL, gustaviansk, 17/1800-tal, vitmålad, höjd ca 90 cm

Färgbortfall, slitage

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stol gustaviansk 17/1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4605875
2019-01-31 07:15:07

2019-01-31 kl 15:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.