Adolf Bock

610076

ADOLF BOCK (1890-1968): Skepp, signerad samt daterad 1960. Akvarell och gouache 19x27 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Adolf Bock

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4591950
100
4588503
35
4588452
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: