Aladåbform koppar

610054

ALADÅBFORM, 1800-tal, koppar, krönt med monogram, längd med handtag ca 40 cm

Bruksslitage

Diverse

Aladåbform koppar

Budhistorik (2 bud)

4588533
4588442

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.