Form tratt koppar

610052

FORM, TRATT, 1700/1800-tal, koppar, längd 23 resp 20 cm

Skador

Diverse, Metall

Form tratt koppar

Budhistorik (1 bud)

4589228
2019-01-24 15:09:07
900

2019-01-31 kl 18:08
Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.