Aladåbformar koppar

610048

ALADÅBFORMAR, 1 par, 1700/1800-tal, koppar, längd 24 cm

Slitage

Diverse, Metall

Aladåbformar koppar

Budhistorik (4 bud)

4607660
1 600
4600861
4589415
4589230

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.