Anders Knutsson, Utan titel

610033

ANDERS KNUTSSON (född 1937): Utan titel,
signerad och daterad Anders Knutsson 1982, olja/vax/pigment på handgjort papper, 78 x 87 cm, monterad i plexiglasram

Konst, Nutida, Nutida

Anders Knutsson, Utan titel

Budhistorik (10 bud)
4591478
7 000
4590951
6 000
4590950
5 000
4590949
4590234

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.