Spegel

610019

SPEGEL, 1800-talets slut, dekor i pastellage, ca 72x52 cm

Smärre skador, slitage

Speglar

Rum 12

Spegel

Budhistorik (20 bud)
4605166
1 300
4605163
4605163
4604405
4605162

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.