Spegel

610018

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, dekor i pastellage, ca 117x89 cm

Sprickor, slitage, senare glas, tidigare ram

Speglar

Rum 15

Spegel

Budhistorik (8 bud)
4603515
4603514
2 600
4603513
2 400
4603512
4588019

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.