Kopparbalja

610014

BALJA, koppar, omkring 1900-tal, med hänklar, delvis förtennad, höjd ca 28 cm, längd 66 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Allmoge, Metall

Rum 7, Hylla 7

Kopparbalja

Budhistorik (28 bud)
4604545
2 400
4604544
4604541
4604543
4604541
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.