Slagbord 1800-tal

609989

SLAGBORD, 1800-tal, betsad furu, höjd ca 72,5, 115x45, slagen vardera 61 cm

Slitage, fläckar, ett draghantag saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
4605008
1 700
4604988
1 600
4604985
4604984
1 400
4604978
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.