Fåtölj med fotpall howardtyp

609987

FÅTÖLJ med FOTPALL, howardtyp, 1900-talets senare del, klädda i cremefärgad textil, fåtöljen med främre hjul, pallen med hjul, sitthöjd ca 40 cm

Armstöd med slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 16

Fåtölj med fotpall howardtyp

Budhistorik (9 bud)
4605416
1 800
4605410
4605391
1 400
4604783
1 300
4604781

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.