Soffa i gustaviansk stil

609980

BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, bemålad, längd 170 cm, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, färgbotfall, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 4

Soffa i gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
4603397
4603377
4603257
950
4603257
4601503

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.