Fåtöljer gustaviansk stil

609977

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, bemålad, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, färgbortfall, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtöljer gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
4598995
3 400
4593634
3 200
4593445
4591572
2 800
4591552
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.