Ram

609975

RAM, 1800-talets början, empire, bronserad, innermått ca 66x78, yttermått ca 87x98 cm

Slitage, senare bronsering, sprickor

Diverse

Tavelvagn 3

Ram

Budhistorik (5 bud)
4605252
4605251
4605198
750
4594457
700
4594021

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.