Herrbetjänt

609972

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, betsad bok, höjd ca 104 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Herrbetjänt

Budhistorik (22 bud)
4604630
1 700
4604149
1 600
4603207
4604148
1 400
4603207
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.