Soffa svart skinnklädsel

609951

SOFFA, 1900-talets andra hälft, svart skinnklädsel, ben i teak, längd ca 131, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 17

Soffa svart skinnklädsel

Budhistorik (13 bud)
4605270
3 400
4605265
3 200
4605239
4605256
4605239
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.