Peter Dahl

609942

PETER DAHL, (född 1934): Ulla Winblad Gestalt, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 42x28,5 cm

Fack 4

Peter Dahl

Budhistorik (6 bud)
4604904
500
4604896
450
4604903
450
4604896
4604883

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.