Tommy Persson blandteknik

609926

TOMMY PERSSON, samtida, "Katten Strisse", monogramsignerad TP, daterad 2001, blandteknik på pannå, ca 40x50 cm

Rum 5

Tommy Persson blandteknik

Budhistorik (1 bud)

4605365
2019-01-30 21:09:22

2019-01-31 kl 12:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.