Carl Malmsten matgrupp

609925

CARL MALMSTEN, matgrupp, 11 dlr "Ambassadör", , bestående av 8 stolar, 2 karmstolar, bord, bordets höjd 74, 160x110, 3 iläggskivor med sarg 58 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Slitage, stolar med lagningar, ställvis blekt

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 19

Carl Malmsten matgrupp

Budhistorik (25 bud)
4604711
14 000
4605090
14 000
4604711
13 000
4605084
12 500
4604711
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.