Barskåp 1940-tal

609918

BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanér i mahogny, beslag i mässing, bakomliggande hyllinredning, invändigt delvis rödlackerad, skiva i spegelglas, utrdagbar glasad skiva, höjd ca 123, 43x85 cm

Mindre märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Barskåp 1940-tal

Budhistorik (10 bud)
4602888
2 400
4602681
4602887
4602681
4602461
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.