Märklin tågbana

609890

MÄRKLIN, tågbana, spår Ho, 1900-talets andra hälft, bestående av ellok 3039, diesellok 3080, ånglok 3029, 89005 samt 89028, 4 passagerarvagnar, 12 godsvagnar i varierande utförande, 2 järvägskorsningar 7390, 2 broar 7163, transformator, samt. 1 ej genomgången kartong med div. rälssektioner, växlar etc.

Rälsen ej genomgången, bruksslitage på samtliga delar, somliga i orginalemballage, funktionerna ej testade, SAV garanterar ej funktionerna

Leksaker, Diverse

Märklin tågbana

Budhistorik (10 bud)
4603205
3 200
4605782
4603205
2 800
4605778
2 600
4603205

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.