Märklintåg

609889

MÄRKLIN, tågset, spår Ho, 1950-tal, bestående av ellok 3002, ellok RET 800, samt. personvagn 348/1, samtliga i orginalemballage, medföljer gör även transformator

Ställvis mindre lackskador, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

Leksaker, Diverse

Märklintåg

Budhistorik (3 bud)

4604657
500
4603769
4592888

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.