Peter Dahl färglitografi

609881

PETER DAHL (1934-): Figurkomposition samt á tergo med figurkomposition, färglitografi, en sida signerad Peter Dahl, PT, bladmått ca 64x91 cm

Ändringar/tillägg
Vänligen observera att bladet har färglitografiskt tryck på båda sidor med olika motiv

Rum 9, Vagga 1

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (5 bud)
4605026
1 900
4595231
4591818
550
4591817
500
4589459

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.