Lennart Rodhe färglitografi

609878

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1969, 33/40, färglitografi, 37,5x45 cm

Rum 9, Vagga 1

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (16 bud)
4604737
4604735
950
4604728
900
4604727
850
4604724

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.