Ljusstakar silver

609871

KANDELABRAR, 1 par, silver, rokokostil, för 3 ljus vardera, stämplade C.G. Hallberg, Stockholm 1942, höjd ca 38 cm, vikt ca 1149 g

Gravyr, en fot med bucklor

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (9 bud)
4593191
4593190
3 800
4593188
3 600
4593187
3 400
4590805
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.