Skrivbord engelsk stil

609867

SKRIVBORD, engelsk stil, med läderklädd skrivskiva, inredd med lådor i sargen, fanerad i mahogny, draghandtag i mässing, höjd 77, 121x60 cm, inköpt på Hensher 1980-tal

3 Nycklar finns, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (21 bud)
4603592
4603582
2 800
4603527
2 600
4603554
2 600
4603527
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.