Kryddhylla

609859

KRYDDHYLLA, 1900-talets första hälft, bemålat trä samt glas, etikettmärkt och i glaset Reda, höjd 29 samt 19x60,5 cm

En burk med spricka i glaset, slitage

Diverse

Hylla 3

Kryddhylla

Budhistorik (8 bud)
4592823
950
4603831
900
4592823
4603828
750
4592823
450

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.