Tittskåpsbilder 1700-tal

609833

TITTSKÅPSBILDER, 2 st., kolorerade kopparstick, 1700-talets andra hälft, motiv från Prag samt "Le Port De Brest", ca 24,5x38 resp. 26x38,5 cm

Fläckar, hanteringsveck

Fack 40

Tittskåpsbilder 1700-tal
Budhistorik (1 bud)

4585905
2019-01-23 06:21:04

2019-01-30 kl 18:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.