Byrå med stenskiv sengustaviansk stil

609832

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, mässingsdetaljer, höjd 82, 85x49 cm

Nyckel saknas, ytskador samt lösa mässingsdetaljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
4605344
1 700
4605461
1 600
4605344
4605164
4600471

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.