Skåp

609828

SKÅP, 1940/50-tal, flyttbara hyllplan samt lådor, fanér i björk, senare ditsatta floraplanscher, nycklar finns, höjd ca 116 samt 147x49 cm

Renoverat, kompletterat, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp

Budhistorik (22 bud)
4604048
5 400
4604043
5 200
4603953
5 000
4603767
4 800
4603602
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.