Byrå

609813

BYRÅ, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal, fanerad, svartbemålad samt beslag och handtag i brons, samt inlagd mässingslist på skivan, nycekl finns höjd ca 80 samt 78x41 cm,

Några fanerskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå

Budhistorik (9 bud)
4591504
3 200
4602247
4591504
2 800
4602246
2 600
4591504
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.