Lennart Rodhe färglitografi

609803

LENNART RODHE (1916-2005): Utan titel, signerad och daterad 1971 samt numrerad 5/75, färglitografi, bildmått ca 55x53 cm

Fack 27

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (12 bud)
4604529
850
4604526
4604521
750
4604507
700
4604519
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.