Oidentifierad konstnär oljemålning

609792

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sydeuropa, 1800/1900-tal): Kvinna med kärl, signerad K.C.n, olja på duk, 52x40 cm

smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
4608398
4608393
2 800
4608390
2 600
4608388
2 400
4606052

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.