Prakturna

609788

PRAKTURNA, med hänklar, 1900-tal, porslin, dekor med blommor, höjd ca 100 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Prakturna

Budhistorik (2 bud)

4587863
4586028

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.