Golfbag med 6 klubbor

609787

GOLFBAG MED 6 KLUBBOR, Palmgrens, Stockholm, golfbag, svart präglat skinn med cognacsfärgade läderdetaljer, 6 st klubbor, 1900-talets första hälft, bl a, Walker, L Auchterlonie

Slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golfbag med 6 klubbor

Budhistorik (12 bud)
4604666
4604655
1 800
4604649
1 700
4604380
1 600
4604374

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.