Oleg Zinger färglitografi

609786

OLEG SINGER (1910-1998): Komposition, signerad Oleg Zinger, 14/50, färglitografi, bildmått ca 47x63 cm

Fack 27

Oleg Zinger färglitografi
Budhistorik (3 bud)

4603046
4602996
4602996

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.