Sextant C Plath

609778

SEXTANT, C. Plath, (Hamburg),1900-talets andra hälft, delvis svartlackerad, mässing, i mahognylåda

Nyckel till låda finns, smärre slitage

Nautica/Technica, Diverse

Sextant C Plath

Budhistorik (10 bud)
4604205
4604009
1 900
4602826
1 800
4603994
1 700
4602826
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.