Peder Duke Konkret konst

609770

PEDER DUKE (1938-2003): "Kvadraterna", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 2002, olja på duk, ca 79x87 cm.
Skador: Ytrepor

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 14

Peder Duke Konkret konst

Budhistorik (4 bud)

4603553
1 600
4599727
4592190
4592053

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.