Berndt Wennström

609764

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Landskap, signerad och daterad BWS -92, olja på duk, ca 38x46 cm

Repor

Fack 14

Berndt Wennström

Budhistorik (4 bud)

4604377
4604375
4600287
4600284

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.