Fåtöljer, 1 par, sekelskiftet 1800/1900-tal

609763

FÅTÖLJER, 1 par, omkring sekelskiftet 1800/1900-talet, ryggavslut med knappar, mörkbetsade sabelformade bakben samt svarvade framben på trissor, resårsits, sitthöjd ca 40 cm

Brukssltiage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

4600248
2019-01-28 19:23:25

2019-01-31 kl 19:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.