William Hemsley

609750

WILLIAM HEMSLEY (1819-1893), Pojke vid bord, signerad, olja på pannå 13,5x17 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

William Hemsley

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
4604412
260
4604410
240
4604385
220
4594752
200
4604384
190

Slutpris EUR:
260
2 694 SEK, 295 USD
Utropspris EUR: