Karlo Janhunen

609749

KARLO JANHUNEN (1968-2004) "Fursten", a tergo signerad samt daterad 1988, a tergo målning, blandteknik på pannå, 116x180 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Karlo Janhunen

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4602994
95
4602657
80
4598720
40
4594128
35
4591553
30

Slutpris EUR:
95
943 SEK, 108 USD
Utropspris EUR: