Rolf Sandqvist

609747

ROLF SANDQVIST (1919-1994) "Equatoria (Galapagos)", signerad samt daterad 1984, tempera på duk, 95x130 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Rolf Sandqvist

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
4605509
480
4605504
460
4605501
440
4605491
420
4605480

Slutpris EUR:
480
4 767 SEK, 545 USD
Utropspris EUR: